Vážení zákazníci, chceli by sme vás upozorniť, že v letnom období nevieme garantovať stav čokoládových výrobkov pri doručení balíkov. Produkty sú skladované v chladenom sklade, kuriéri avšak nemajú chladené vozidlá. Preto vás prosíme, brať to do úvahy pri objednaní čokoládových výrobkov v letnom období. Ďakujeme!

Výroba vlastných etikiet

Jedinečná možnosť pre firmy, spoločnosti, reklamné agentúry, ako aj pre súkromné osoby!

Výroba cínových, medených etikiet podľa vlastného dizajnu!

Vďaka tejto jedinečnej príležitosti máte možnosť ponúknuť svojim zákazníkom, obchodným partnerom, ako aj kamarátom, blízkym osobám unikátne darčeky, šité na mieru podľa vlastných predstáv.  Darujte svojim obchodným partnerom kvalitné víno s ručne vyrobenou cínovou etiketou s logom firmy. Vytvorte štýlový darček na slávnostnú uzávierku roka s jedinečnými etiketami podľa vami vymyslenej grafiky. 

Výroba etikiet podľa vlastnej predstavy už od 30 kusov!

Pošlite nám grafiku, logo firmy a náš odborník vyhotoví grafiku.

 

Postup objednávania vlastných kovových etikiet

1. Pošlite nám Vašu grafiku e-mailom na goldvinsk@gmail.com

2. Ak nemáte hotovú grafiku, pošlite nám logo firmy, alebo text, príp. obrázok, čo by ste chceli mať na etikete

3. Náš odborník vyhotoví grafiku, ktorú Vám pošleme na potvrdenie, spolu s cenou. Minimálne množstvo objednávky na vlastné etikety je 30 kusov.

 /POZOR! Grafika etikety bude vyhotovená v takých rozmeroch, aby bolo potom možné nalepiť etiketu na fľašu, to znamená, že budú dodržiavané max. rozmery etikety. Maximálne dovolené rozmery etikety budú uvedené pri zaslaní grafiky na potvrdenie/.

4. Po obdržaní potvrdenej grafiky a ceny od zákazníka - objednávateľa začína výroba etikiet. Čas výroby je min. 3 týždne odo dňa obdržania písomného potvrdenia a objednávky zákazníka.

5. Po vyhotovení etikiet pošleme hotový produkt  zákazníkovi – objednávateľovi poštou, alebo kuriérom. 

6. Všetky postupy a informácie o objednávke budú upresnené v písomnej forme medzi firmou GOLDVIN SK a objednávateľom.

 

 vyroba