Vážený zákazníci, prosíme Vás, ak je osoba príjemcu iná, ako pri fakturačnej adrese, uveďte prosím aj telefonický kontakt na príjemcu balíka v sekcii "POZNÁMKA". Ďakujeme!

O nás

 

GOLDVIN SK, s.r.o. je výhradným dovozcom exkluzívneho šumivého vína s 23 karátovými zlatými lupienkami  Österreich Gold na Slovensko.

Luxusné šumivé víno je najlepšia voľba k perfektnej párty, k nezabudnuteľnej svadbe, alebo ako darček pri akejkoľvek inej výnimočnej príležitosti!
S týmto elegantným darčekom v zlatom balení môžete očariť Vašich blízkych! Ak hľadáte jedinečný darček, prekvapenie, pozrite si našu ponuku nádherných ozdobných fľiaš, darčekových vín s ručne vyrobenými cínovými etiketami s rôznymi nápismi. 

Ozdobné fľaše

Dovoľte nám, aby sme vás zaviedli do očarujúceho sveta remeselníckych produktov.

V našej ponuke môžete nájsť pestrú paletu ozdobných fliaš, z ktorých každý jeden kus bol vyrobený sklárom – remeselníckym majstrom. Táto náročná práca žiada dlhoročnú zručnosť, trpezlivosť a veľkú opatrnosť.  Tieto jedinečné produkty sú výnimočné v dnešnom zrýchlenom svete,  kedy sa človek stretáva jednakými masovými produktmi.  

Po vyhotovení ozdobnej fľaše nasleduje jeho ručné plnenie, pri ktorej treba konať veľmi opatrne, aby sa figúrky a motívy nepoškodili. Po naplnení sa fľaše uzavierajú pravým včelím voskom, ktorého vôňu si môžete aj cítiť.

Rozmýšľate, čo by ste mohli darovať na narodeniny, meniny, alebo na dôležitú príležitosť? Vyberte z našej širokej ponuky ozdobných fliaš – z čapových  majstrovských kúskov si môžete vyčapovať kvalitné víno a štrngnúť si na zdravie oslávenca, a ozdobná fľaša ostáva ako krásna spomienka. Obdarujte vašich známych na počesť ich povolania – ponúkneme fľaše s figúrkami lekára, hasiča, kuchára, policajta, futbalistu, hokejistu.  Alebo ich potešte s fľašami s ich hobby figúrkami rybára, poľovníka.  V ponuke nájdete aj darčeky s erotickým nádychom – s figúrami Kama sutra. Ak by ste mali záujem o ozdobnú fľašu s postavičkami, ktoré v našej ponuke nenájdete, len nás informujte, na objednávku si vieme vyhotoviť rôzne produkty.

Očarte svojich blízkych týmito nádherami, darujte trvalú krásu a radosť.

 Darčekové vína s kovovými etiketami

Medzi pýchami našej spoločnosti patria vína s kovovými etiketami. Nakoľko podporujeme domácich pestovateľov viniča, na spoluprácu sme vybrali sympatické rodinné vinárstvo Šambaza v Šamoríne, pod vedením p. Ladislava Bartala. Tradícia pestovania viniča v Šamorínskom vinohradníckom rajóne siaha do 50-tych rokov minulého storočia. Nadväzuje na ňu aj ich firma, ktorá napriek tomu, že bola založená v roku 2003, zúročuje viac ako 25 ročné praktické skúsenosti svojich majiteľov v oblasti pestovania viniča a výroby vína. Vo vlastných vinohradoch s výmerou 16,7 ha sa veľmi dobre darí najmä tradičným odrodám ako Rizling rýnsky , Frankovka modrá .

Po naplnení fliaš kvalitným vínom nasleduje ďalšia ručná práca, požiadajúca veľkú pozornosť – lepenie ručne vyrobených cínových etikiet, podľa objednávky našich zákazníkov. Každú jednu fľašu ozdobíme podľa želania klientov – na narodeniny, meniny, pre mladomanželov...

Kvalitné cínové etikety sú ďalším remeselným dielom, ktorým sa zvyšuje hodnota darčekových fliaš. Naše etikety sa vyrábajú z cínu a mede, obidve patria medzi vzácne kovy – lebo naši zákazníci si zaslúžia to najlepšie.

Na jednotlivé grafiky, motívy sa vyrobia tzv. výsekové nože /formy/, pomocou ktorých sa vyrežú hotové etikety z kovu.

Každá fáza vyhotovenia konečného produktu je výsledkom starostlivej ručnej práce, aby naši ctení zákazníci si mohli vyberať zo širokej škály kvalitných darčekových výrobkov.